Volkswagen Caddy
Combi 1.2 TSI Trendline|Aiorco|Cruise|Trekhaak|2xSchuifdeur
Direct kopen, basisprijs: € 11.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.900,-
LEASEPRIJS: € 196,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.2 TSI Trendline|Aiorco|Cruise|Trekhaak|2xSchuifdeur |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 24 maart 2014 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 166.598 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 7-TLL-96 |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 844 kg |
| Gewicht: | 1.336 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.180 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Schuifdeur links
- Schuifdeur rechts
- Trekhaak
- Twee zijschuifdeuren
- Infotainment
- Radio CD speler
- Interieur
- Airco automatisch
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor